426 keer bekeken
21
Madame S. Houette
doorPeterNijsen
22 april, 2016
-
Alle rechten voorbehoudenMeer info tonen
Instellingen
of en discussieer mee!
renate-oskam2
10 jaar geleden
Heerlijke plaat! Prachtig, het silhouet tegen de lucht!
0
CHRIZ
10 jaar geleden
Uitsnede en beeld zijn mooi op elkaar afgestemd: strak en zonder al te veel poespas. In der Beschränkung zeigt sich der Meister! Gr, Chris +
0
nak-kos
10 jaar geleden
Mooie straatplaat. Rechts naast het bord wat meer ruimte en tevens een andere beeldverhouding misschien en de dame staat volgens de regels teveel naar links ivm haar kijkrichting maar dat maakt het spannend en je krijgt veel reacties. :)
Gr. Nico.
0
Harry Sibum
10 jaar geleden
Prachtig silhouet van de dame, de hele compositie doet me denken aan foto's uit de 20er jaren hoewel ik ook hier weer voor verhouding 16 : 9 gekozen zou hebben, ook weer in een horizontale drievlaksdeling. Sorry voor al mijn gemekker, lekker niks mee doen.
Cartier-Bresson zou trots op je zijn!
Mzl,
Harry
0
PeterNijsen
10 jaar geleden
Dat laatste doet me al je "gemekker" ooit vergeven. Het is te veel eer maar het deed me ineens bedenken of er ook zoiets bestaat als 's werelds slechtste fotograaf. Deze pagina laat dat bij benadering zien: http://www.worldwideinterweb.com/3678-50-horrible-photos-by-horrible-professional-photographers/
Groet
Peter
0
Opmerkingen