@Ted:
Au.
Déze foto geloofde ik ook direct, omdat het voor mij een bevestiging was van wat ik gisteren dacht, omdat ik er vanuit ging dat het hetzelfde nest was. Daar stond koolmees bij.
Ik hoop dat je de verwarring (bij mij) aanneemt. Daarbij komt écht wel dat ík bij die vorige foto éven het idee had dat het een pimpelmees was die op de nest zat. Vandaar mijn verwaaring.
Heb jij een batterij vogelkastjes bij je in de buurt, die je kennelijk op een gemakkelijke manier fotografisch kunt benaderen?
Groet, Wim
@Landauer92: Wim dit zijn pimpelmezen, de vorige foto is van een nestje met moeder en kinderen koolmees. Dat laatste is duidelijk aan moeder, het eerste weet ik heel zeker omdat er twee pimpels om de anderhalve minuut in en uit het nest vlogen. Groet, Ted
Mooi om dit zo te zien Ted, normaliter gaat dit volledig aan je voorbij. Goed te zien dat de ouders zich niet druk hoeven te maken met het zoeken naar de snaveltjes. Gr. Eric
Opmerkingen