of en discussieer mee!
Piebe
4 maanden geleden
Prachtig en wat steekt de vlinder hier geweldig mooi af.
1
B
B.caz.
3 maanden geleden
Dank je. Gr. Bert
Sorry voor de late reactie , zit al een tijdje in een land met zeer slecht internet.
1
Piebe
3 maanden geleden
Geen probleem Bert....
1
Ruud-Nikon-Z6
4 maanden geleden
Beste B cas
Ik volg je sinds kort en bewonder je macro fotografie.
Ik ben een beginnend macro fotograaf en wil me daarin verbeteren en heb daarom een paar vragen aan je.
Fotografeer je insecten uit de hand of statief?
Staat je iso op auto?
Fotografeer je in de M of A stand?
Groet Ruud
1
B
B.caz.
4 maanden geleden
Hallo Ruud, ik fotografeer op statief mijn iso stel ik meestal zelf in, ik fotografeer bijna nooit insecten bij vol zonlicht want dan gaan de beestjes zo schitteren en dat komt de scherpte niet ten goede. Ik stel alles zelf in dus fotografeer ik op de M stand.
Als het hard waait wordt het heel moeilijk maar daar hebben we een hoge sluitertijd voor, dat kan wel eens helpen, maar als je dat doet let dan wel op de andere instellingen
Maak meerdere foto’s en vergelijk, hou de mooiste over om te posten.
Na bewerken doe ik bijna niet bij de goede instellingen ook niet nodig, alleen het formaat aanpassen.
Ik hoop dat je hier iets aan hebt, veel succes.
Dank voor je fijne reactie.
Gr. Bert
0
Ruud-Nikon-Z6
4 maanden geleden
Hallo Bert,
Ik vindt het echt top van je dat je zo reageert, ik zal het gaan uitproberen. Morgenochtend (05:30u) ga ik naar Laren om op de heide bij zonsopgang, hopelijk met mist, mooie plaatjes te maken en heb ook de macrolens bij me dus kan ik meteen oefenen.
Dank je wel voor je leuke reactie, nog een fijne avond
Groet Ruud
1
Opmerkingen