Ontdek
Nieuws
Magazine
Academy
Forum
Upload foto
Inloggen
Registreren
Ontdekken
Gekozen door ons
Populair
Nieuwste foto's
Categorieën
Foto van de dag
Galerijen
Groepen
Fotowedstrijden
Terug naar overzicht
53 keer bekeken
2
Aster Alpinus
8 juni, 2015
Deze foto genomen van mij tuin !
Alle rechten voorbehouden
Meer info tonen
Gebruikte apparatuur
Nikon D5100
ISO 800 ·
ƒ/6 ·
1/160s ·
100mm
Flitser uit, verplichte modus
Alle foto informatie tonen
Categorie
Macro
Tags
groen
paars
macro
bloem
natuur
dof
bokeh
fleurs
Opmerkingen
Sorteren op
Nieuwste
Oudste
Meeste likes
Login
of
maak een account
en discussieer mee!
cgfwg
9 jaar geleden
mOOIE SCHERPTE VERSCHILLEN EN PRACHT BLOEMEN GR BETS
swany
9 jaar geleden
prachtig deze serie bloemen met nog wat scherpte verloop. gr. tineke
JaapCom
9 jaar geleden
Ja het is niet makkelijk om het goed te krijgen Tineke bedankt voor de tip ! Gr Jaap !
Komt voor in
Reisfotografie
door
redactiezoomnl
· 1864 foto's
Macro
door
JaapCom
· 56 foto's
Lees meer artikelen en tips
Meer tonen
Tips
Tips voor het fotograferen van bruggen
Tips
Tuinvogels fotograferen doe je zo!
Fotobewerking
Tips om je Lightroom Bibliotheek te organiseren
Opmerkingen