o

oldtimers

door: herimo, rien7, maximtermote

Een groep voor liefhebbers van oldtimers en diegenen die hun foto's van oldtimers willen tonen.

Opmerkingen

Sorteren op
  • Nieuwste
  • Oudste
  • Meeste likes
Login of maak een account en discussieer mee!
clay
9 jaar geleden
3-5 augustus: Classic Days Schloss Dyck (D.) info: www.healey.nl of mscch.nl 4-5 augustus: Splitbus Nation Wachtebreke (B.) info: www.airmannschaft.nl 4-5 augustus: Euregio Oldtimer Festival Mechelen 2000 info: www.oldtimernederland.nl 4-5 augustus: Internationale Oldtimerdagen Twente te Tilligte info: www.oldtimerdagen.nl 4 augustus: Saterdaynight Cruise Den Haag info: www.saterdaynightcruise.nl 5 augustus: Geleense Oldtimerparade info: www.ihac.nl/gop.html 5 augustus: F-body meeting Houten info: www.f-body.nl 10-12 augustus: Oldtimer Grandprix Nürburgring (D.) info: www.avd.de of www.meilenwerk.de 11-12 augustus: Bug Show Spa Francochamps (B.) info: www.airmannschaft.nl 11 augustus: All American Cruise Son/Eindhoven info: www.cruizingangels.com 12 augustus: King Cruise Muiden info: www.kingcruise.nl 12 augustus: KIKA tourtocht Ermelo info: www.mscch.nl 14-19 augustus: Classic Treffen Rosmalen info: classictraffic.nl 17-19 augustus: Dragracing Dachten Dutch Finals info: www.explosion.nl 18 augustus: Oldtimerdag Ruinerwold info: www.oldtimerdagruinerwold.nl 18 augustus: Oldtimerdag Drachten info: www.drachtenwiljemeemaken.nl 19 augustus: Twentse Zomerrally Markelo info: www.healey.nl 19 augustus: American Cars & Classics Brielle info: americancarsandclassics.nl 19 augustus: Triple-M Event Lunteren info: www.mgmmm.com/events.htm 24-26 augustus: Meeting Kronenburg met Amerikaanse autoveiling. info: www.meetingkronenburg.nl 25 augustus: Oldtimerdag Hattem info: www.oldtimerdaghattem.nl 26 augustus: American Sunday Afternoon Havelte info: www.hesselte.nl 26 augustus: Corvette meeting zuid Breda info: www.heartbeatcorvette.nl 26 augustus: All American Day Zaandam info: www.amac.rijdt.nl 31 augustus - 3 september: US Cars & All Bikes-weekend te Gasselternijveenschemond info: uscarsandallbikes.nl En alvast voor de BRANDWEERWAGENLIEFHEBBERS: 1 september: Oldtimer brandweer defilé Drachten info: www.drachtenwiljemeemaken.nl
clay
9 jaar geleden
AANVULLINGEN evenementen JULI: 8 juli: Concours de Pannerden info: www.concoursdepannerden.nl 14 juli: Oldtimerdag Diever info: www.oldtimerdagdiever.nl 27 juli: Knapzakkentoer Venray info: www.venrayoldtimercity.nl 28-29 juli: Oldtimer City Venray info: www.venrayoldtimercity.nl
clay
9 jaar geleden
1 juli: Klassic Care & more, Valkenburg info: www.oldtimernederland.nl 7 juli: Oldtimershow St, Nicolaasga info: www.st-nicolaasga.nl/oldtimershow 7 juli: Oldtimerdag Noordscheschut info: www.noordscheschut.nl 7/8 juli: Truckfestijn Balkbrug info: www.nienoordtruckers.nl 8 juli: King Cruise Muiden info: www.kingcruise.nl 14-19 juli: Classic Traffic Rosmalen info: www.healey.nl 20-22 juli: International dragrace Drachten info: automotorshow.nl 20-22 juli: Zwarte Cross Lichtenvoorde info: onbekend 28-29 juli: Truckstar Festival Assen info: www.truckstar.nl
clay
9 jaar geleden
8-10 juni: Lincoln Club-weekend camping Liesbos te Breda info: www.slcn.eu
clay
9 jaar geleden
9 juni: Truckshow Ulrum info: www.nienoordtruckers.nl
clay
9 jaar geleden
10 juni: Leudalrit Kelpen-Oler (Limburg) info: www.oldtimersleudal.nl